Indywidualna Praktyka
Stomatologiczna

lek.dent. Joanna Krokos

Gabinet stomatologiczny

Serdecznie zapraszam pacjentów w każdym wieku, zarówno tych których mile wspominają dotychczasowe leczenie stomatologiczne, jak i tych którzy podchodzą do wizyty z pewnymi obawami. Moim celem jest spełnienie Państwa oczekiwań w komfortowej atmosferze, przy zastosowaniu najwyższej klasy materiałów oraz najnowocześniejszego sprzętu.

Opinie pacjentów

 • Byłam u Pani Joanny pierwszy raz i pójdę jeszcze nie jeden ;) Profesjonalne podejście, miły uśmiech, polecam z całego serca! ;)

  - iza.padiasek

 • Wspaniały stomatolog z super podejściem do dzieci. Leczymy się całą rodziną od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny na rozsądnym poziomie i w sytuacjach kryzysowych nie ma problemu z umówieniem się na wizytę w rozsądnym terminie.

  - Hanna

 • Pani Krokos to profesjonalistka. Dokładnie wyjaśnia każdy etap leczenia i równie dokładnie leczy. Jest także uprzejma i uśmiechnięta.

  - Kamil

 • Miło i rzetelnie :-) Pani Dr jasno wyjaśnia co się dzieje z zębami. Nie było problemu z umowieniem terminu. Bardzo delikatna.

  - bp

 • Bardzo sympatyczna, cierpliwa i kompetentna pani stomatolog, przystępne ceny i bardzo miła atmosfera w gabinecie. Dodatkowo pani Joanna robi wszystko aby klient wyszedł z gabinetu zadowolony, upewniając się,że efekt końcowy jest satysfakcjonujący dla pacjenta.

  - Sandra

 • Zdecydowanie polecam wszystkim Panią doktor. W szczególności osobą tak bojącym się stomatologa jak ja ;) już samo pierwsze spotkanie w drzwiach powodowało że z mniejszym strachem siadałem na fotel, tak więc nic innego jak zapisujcie się na wizytę do Pani Joanny Polecam !!!

  - Szymon Klatt